| Kullanım Alanı : | 1000-3000 m² |
| Ağırlık : | 48 kg |
| Tekerlek Ölçüsü Ön/Arka : | 8”/ 9” |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,5 / 1,40 lt |
| İlerleme : | Şanzımanlı |
| Kesme Yüksekliği : | 15 - 85 mm / 9 Kademeli |
| Sepet Kapasitesi : | 70 lt |
| Kesme Genişliği : | 53 cm / 21" |
| Şase : | Çelik |
| Silindir Hacmi : | 196 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | Loncin / 1P70FC |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | WEİBANGWB537SCV |
| Marka | Weibang |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.