| Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,2 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,55 lt |
| Tekerlekler Ön : | 8" |
| Tekerlekler Arka : | 9" |
| Şase : | Çelik |
| Silindir Hacmi : | 159 cm³ |
| Sepet Kapasitesi : | 60 lt |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor : | Loncin / 1P65FA |
| Kullanım Alanı : | 400-1000 m² |
| Kesme Yüksekliği : | 20 - 70 mm / 8 Kademeli |
| Kesme Genişliği : | 51 cm / 20" |
| Kesim Alanı Büyüklüğü : | 400 - 1000 m² |
| İlerleme : | Şanzımanlı |
| Ağırlık : | 42 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | WEIBANGWB506SC |
| Marka | Weibang |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.