| Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,0 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,6 lt |
| Tekerlekler Ön : | 8" |
| Tekerlekler Arka : | 9" |
| Şase : | Çelik |
| Silindir Hacmi : | 161 cm³ |
| Sepet Kapasitesi : | 60 lt |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor : | Briggs & Stratton / 750 DOV SERİSİ |
| Kullanım Alanı : | 800-2000 m² |
| Kesme Yüksekliği : | 20 - 70 mm / 8 Kademeli |
| Kesme Genişliği : | 51 cm / 20" |
| İlerleme : | İtmeli |
| Ağırlık : | 35,5 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | WEİBANGWB506HB |
| Marka | Weibang |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.