| Kullanım Alanı : | 400-600 m² |
| Ağırlık : | 30 kg |
| Tekerlek Ölçüsü Ön/Arka : | 7” / 9” |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,55 lt / 1,2 lt |
| İlerleme : | İtmeli |
| Kesme Yüksekliği : | 20 - 70 mm / 8 Kademeli |
| Sepet Kapasitesi : | 50 lt |
| Kesme Genişliği : | 46 cm / 18" |
| Şase : | Çelik |
| Silindir Hacmi : | 159 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | Loncin / 1P65FA |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | WEİBANGWB455HC |
| Marka | Weibang |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.