| Tekerlekler Ön : | 7" |
| Tekerlekler Arka : | 7" |
| Şase : | Çelik |
| Sepet Kapasitesi : | 45 lt |
| Motor : | Elektrikli |
| Kullanım Alanı : | 400-600 m² |
| Kesme Yüksekliği : | 15 - 75 mm / 6 Kademeli |
| Kesme Genişliği : | 46 cm / 18" |
| İlerleme : | İtmeli |
| Güç : | 1,8 kW |
| Gerilim : | 230 V |
| Frekans : | 50 Hz |
| Ağırlık : | 29 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | WEIBANGWB453HE |
| Marka | Weibang |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.