| Fiyat | : | 6.835,36 TL |
| İndirimli Fiyat (%20,6) | : | 5.427,71 TL Kazancınız 1.407,65 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 5.536,26 TL |
| Piston Çapı X Stroke : | 70,00 mm x 55,00 mm |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 3,6 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,60 lt |
| Silindir Hacmi : | 212 cm³ |
| Motor Tipi : | Çapa |
| Model : | LT170F |
| Max.Devir : | 3600 dev / dk |
| Krank Uzunluğu : | 61,50 mm |
| Krank Tipi : | Kamalı - Yatay |
| Krank Çapı : | 19,05 mm |
| Hava Filtresi : | Yağlı Tip |
| Güç : | 7,0 hp / 5,2 kW |
| Çalıştırma : | İpli |
| Ağırlık : | 18 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | VETALT170F |
| Marka | Veta |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.