| Fiyat | : | 17.580,43 TL |
| İndirimli Fiyat (%24,1) | : | 13.350,93 TL Kazancınız 4.229,49 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 13.617,95 TL |
| Giriş-Çıkış Haznesi : | Plastik |
| Vida Dönüş Hızı : | 160 rpm |
| Motor Gücü : | 150 W /(0,20 HP) Dk. |
| Boyut : | 33 x 53 x 23 cm |
| Ağırlık : | 8 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | TRE SPADESUGO MO/MO |
| Marka | Tre Spade-Üç Kılıç |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.