| Fiyat | : | 22.113,76 TL |
| İndirimli Fiyat (%24,1) | : | 16.793,63 TL Kazancınız 5.320,13 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 17.129,50 TL |
| Boyut : | 33 x 53 x 23 cm |
| Giriş-Çıkış Haznesi : | Çelik |
| Ağırlık : | 7 kg |
| Vida Dönüş Hızı : | 160 rpm |
| Motor Gücü : | 150 W /(0,20 HP) Dk. |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | TRESPADESUGOI/I |
| Marka | Tre Spade-Üç Kılıç |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.