| Fiyat | : | 24.726,62 TL |
| İndirimli Fiyat (%24,1) | : | 18.777,90 TL Kazancınız 5.948,72 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 19.153,46 TL |
| Giriş-Çıkış Haznesi : | Çelik |
| Vida Dönüş Hızı : | 160 rpm |
| Motor Gücü : | 300 W /(0,40 hp) |
| Boyut : | 33 x 58 x 30 cm |
| Ağırlık : | 10,5 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | TRESPADEMEDJUNIOR |
| Marka | Tre Spade-Üç Kılıç |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.