| Fiyat | : | 24.726,62 TL |
| İndirimli Fiyat (%24,1) | : | 18.778,21 TL Kazancınız 5.948,41 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 19.153,77 TL |
| Boyut : | 62 x 40,5 x 31 cm |
| Giriş-Çıkış Haznesi : | Plastik |
| Ağırlık : | 10,5 kg |
| Vida Dönüş Hızı : | 160 rpm |
| Motor Gücü : | 300 W /(0,40 hp) |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | TRESPADEBIG40MOMO |
| Marka | Tre Spade-Üç Kılıç |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.