| Fiyat | : | 9.108,70 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,4) | : | 7.068,48 TL Kazancınız 2.040,22 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 7.209,85 TL |
| Paket Adedi : | 1 |
| Güç : | 85 W |
| Gerilim : | 230 V |
| Frekans : | 50 Hz |
| Ağırlık : | 3,1 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | TECOMEC11909005 |
| Marka | Tecomec |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.