| Fiyat | : | 291.819,00 TL |
| İndirimli Fiyat (%29,4) | : | 206.038,65 TL Kazancınız 85.780,36 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 210.159,42 TL |
| Voltaj | 48V ~ 3200 Wh |
| Batarya Kapasitesi | 64 Ah |
| Güç | 3 kW @ 3.000 rpm |
| Çalışma Süresi | 110 dk. (max) |
| Kesme Genişliği | 98 cm |
| Yükseklik Ayarı | 25-80 mm – Elektrikli Ayarlama |
| Bıçak | Çift Bıçak / BLDC motor- 3 kW |
| Çalışma Alanı | 7.000 m2 |
| Çalıştırma | Elektrikli |
| Sepet Hacmi | 240 Lt. |
| Tekerlek | 13x5.00-6 / 15x6.00-6 |
| Gösterge Paneli | Renkli akıllı LED panel |
| Şarj Aleti | Batarya ve hızlı şarj aleti dahildir. |
| USB Bağlantısı | Var |
| BT Bağlantısı | Var |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | STİGASWIFT372E |
| Marka | Stiga |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.