| Fiyat | : | 451.409,48 TL |
| İndirimli Fiyat (%29,4) | : | 318.725,25 TL Kazancınız 132.684,24 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 325.099,76 TL |
| Voltaj | 48V |
| Batarya Kapasitesi | 40 Ah |
| Güç | 3 kW @ 3.200 rpm |
| Çalışma Süresi | 80 dk (max) |
| Kesme Genişliği | 84 cm |
| Yükseklik Ayarı | 27 pozisyonlu, 25-80 mm |
| Bıçak | Çift Bıçak / BLDC motor |
| Çalışma Alanı | 4.000 m2 |
| Çalıştırma | Elektrikli |
| Sepet Hacmi | 240 Lt. |
| Tekerlek | 15” X 18” |
| Gösterge Paneli | LED |
| Şarj Aleti | Batarya ve hızlı şarj aleti dahildir. |
| USB Bağlantısı | Var |
| BT Bağlantısı | Var |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | STİGAESTATE584E |
| Marka | Stiga |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.