| Fiyat | : | 44.090,64 TL |
| İndirimli Fiyat (%25) | : | 33.052,43 TL Kazancınız 11.038,21 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 33.713,48 TL |
| Ağırlık : | 80 kg |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,6 lt / 3,6 lt |
| Bıçak Sayısı : | 24 adet / 6 sıra |
| Kuyruk Mili : | Çift |
| Güç Aktarımı : | Şanzımanlı |
| Debriyaj : | |
| Vites : | 2 İleri - 1 Geri |
| Motor : | Weima / WM170FB-/2P |
| Güç Kaynağı : | Benzinli |
| Güç : | 7,0 hp / 5,2 kW |
| Çapalama Genişliği : | 70-110cm |
| Çalıştırma : | İpli |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SMKSM3507HP |
| Marka | Smk |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.