| Fiyat | : | 5.193,84 TL |
| İndirimli Fiyat (%21,1) | : | 4.100,40 TL Kazancınız 1.093,44 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 4.182,41 TL |
| Yükseklik Ayarı : | Ön - Arka Akstan,Manuel |
| Şase : | Polipropilen |
| Sepet Kapasitesi : | 30 lt |
| Motor : | Elektrikli |
| Kesme Yüksekliği : | 20 - 60 mm / 3 Kademeli |
| Kesme Genişliği : | 32 cm |
| İlerleme : | İtmeli |
| Güç : | 1 kW |
| Gerilim : | 230 V |
| Frekans : | 50 Hz |
| Ağırlık : | 6,4 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SENİXLPP10-L-EU |
| Marka | Senix |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.