| Fiyat | : | 1.689,25 TL |
| İndirimli Fiyat (%19,4) | : | 1.362,30 TL Kazancınız 326,95 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 1.389,55 TL |
| Kesme Genişliği : | Misina ile 25 cm |
| Kesme Aparatları : | Otomatik başlık Ø1,2 mm misina ile |
| Güç : | 0,25 kW |
| Gerilim : | 230 V |
| Frekans : | 50 Hz |
| Ağırlık : | 1,13 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SENİXGTE2.5-L-EU |
| Marka | Senix |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.