| Fiyat | : | 4.462,44 TL |
| İndirimli Fiyat (%21,5) | : | 3.500,84 TL Kazancınız 961,60 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 3.570,86 TL |
| Zincir Ölçüsü : | 3/8" - 91 |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,17 lt |
| Yağ Pompası Tipi : | Otomatik |
| Kılavuz Boyu : | 41 cm |
| Güç : | 2 kW |
| Gerilim : | 240 V |
| Frekans : | 50 Hz |
| Ağırlık : | 4,8 kg |
Zincir Germe Sistemi: El aleti gerektirmeden rahatlıkla zinciri germe imkanı sağlar.
- Şeffaf Yağ Göstergesi
- Otomatik Zincir Yağlama Sistemi: Otomatik yağ pompası sayesinde, zincire gerekli olan yağı en doğru miktarda ileterek kusursuz bir kesim sunar.
- Aletsiz Açılabilen Yan Kapak
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SENİXCSE20-M2-EU |
| Marka | Senix |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.