| Fiyat | : | 6.702,52 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,5) | : | 5.194,07 TL Kazancınız 1.508,45 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 5.297,95 TL |
| Sepet Kapasitesi : | 45 lt |
| Maksimum Hava Hızı : | 234 km / sa |
| Maksimum Hava Hacmi : | 10,8 m³ / dk |
| Güç : | 2,2 kW |
| Gerilim : | 240 V |
| Frekans : | 50 Hz |
| Ağırlık : | 3 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SENİXBLVE22-M-EU |
| Marka | Senix |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.