| Fiyat | : | 6.068,59 TL |
| İndirimli Fiyat (%20,9) | : | 4.800,20 TL Kazancınız 1.268,39 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 4.896,20 TL |
| Tutma Kolu : | Pilot |
| Şaft Tipi : | Parçalı Düz |
| Kesme Genişliği : | Misine ile 35 cm, Bıçak ile 23 cm |
| Kesme Aparatları : | Otomatik başlık Ø105 mm, Ø2,2 mm misina ve 4'lü Bıçak ile |
| Güç : | 1,2 kW |
| Gerilim : | 230 V |
| Frekans : | 50 Hz |
| Boru Çapı : | 22 mm |
| Ağırlık : | 4,9 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SENİXBCPE12-L-EU |
| Marka | Senix |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.