| Fiyat | : | 85.688,65 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,5) | : | 61.250,16 TL Kazancınız 24.438,49 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 62.475,16 TL |
| Motor | B&S XR550 |
| Motor Tipi | Euro V |
| Silindir Hacmi | 127 cm3 |
| Motor Gücü | 6800 W |
| Ağırlık | 55 Kg |
| Çalışma Genişliği | 60 cm |
| Bıçak | 2 Kesme bıçak + 6 döner bıçak |
| Tekerlek | 200 mm |
| Öğütme Çapı | 7 cm |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PUBERTAELAVIA30B |
| Marka | Pubert |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.