| Fiyat | : | 66.220,87 TL |
| İndirimli Fiyat (%31,9) | : | 45.094,64 TL Kazancınız 21.126,24 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 45.996,53 TL |
-Alternatör bakır sargılıdır.
*Akü hediyelidir.
*201725 (PA-ATS-K) Otomatik Yük Transfer panosu ile uyumludur.
| ATS Panel : | Var |
| Ağırlık : | 124 kg |
| Voltmetre : | Var |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 12,5 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Çalışma : | 7,5 sa / depo |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Çıkış : | 1 x AC (220 V) 1 x AC (380V) 1 DC (12V) |
| Amper : | 8,3A |
| Sürekli Güç : | 6,0 kW / 7,5 kVA |
| Maksimum Güç : | 6,5 kW / 8,1 kVa |
| Jeneratör Tipi : | Trifaze |
| Silindir Hacmi : | 499 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Gücü : | 12 hp |
| Yakıt Tipi : | Dizel |
| Motor : | Palmera / KD192FE |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA950DJK5A3 |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.