| Fiyat | : | 44.901,41 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 34.214,33 TL Kazancınız 10.687,08 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 34.898,62 TL |
* Akü hediyelidir
Alternatör bakır sargılıdır
| Ağırlık : | 87 kg |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 25 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Çalışma : | 7 sa / depo |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Çıkış : | 1 x AC (220 V) / 1 x DC (12 V) |
| Amper : | 32A |
| Sürekli Güç : | 7.0 kW / 8.75 kVA |
| Maksimum Güç : | 7.5 kW / 9,37 kVA |
| Jeneratör Tipi : | Monofaze |
| Silindir Hacmi : | 439 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Gücü : | 16 hp |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor : | Palmera / LT192FA |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA900JM5 |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.