| Fiyat | : | 79.015,68 TL |
| İndirimli Fiyat (%31,9) | : | 53.808,36 TL Kazancınız 25.207,32 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 54.884,53 TL |
*Sessiz
*Alternatör bakır sargılıdır.
*Akü hediyelidir.
*201725 (PA-ATS-K) Otomatik Yük Transfer panosu ile uyumludur.
| Amper : | 15 A |
| Çalıştırma : | Marşlı |
| Çıkış : | 1xAC (380V) - 1xAC (220V) 1xDC (12V) |
| Sürekli Güç : | 6 kW / 7,5 kVA |
| ATS Panel : | Var |
| Ağırlık : | 180 kg |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 16 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Maksimum Güç : | 6,4 kW / 8 kVA |
| Jeneratör Tipi : | Trifaze |
| Silindir Hacmi : | 498 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Gücü : | 12 hp |
| Yakıt Tipi : | Dizel |
| Motor : | Palmera / HP192FE |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA9000LNKA3 |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.