| Fiyat | : | 43.737,60 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,9) | : | 31.117,70 TL Kazancınız 12.619,90 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 31.740,05 TL |
| Ağırlık : | 38,5 kg |
| Voltmetre : | Var |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 12,5 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Çalışma : | 5,5 sa / depo |
| Çalıştırma : | İpli |
| Çıkış : | 1 X Ac (230 V) / 1 X Dc (5 V) / 2 x USB |
| Amper : | 8,3A |
| Sürekli Güç : | 3,5 kW / 3,75 kVA |
| Maksimum Güç : | 3,8 kW / 4,37 kVA |
| Jeneratör Tipi : | Monofaze |
| Silindir Hacmi : | 223 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Gücü : | 4,5 hp - 6,10 kW |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor : | Palmera / H225İ |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA4500IN |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.