| Fiyat | : | 17.115,72 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,5) | : | 13.263,95 TL Kazancınız 3.851,77 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 13.529,23 TL |
| Ağırlık : | 43 kg |
| Voltmetre : | Var |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 15,0 lt |
| Tekerlekler : | |
| Sürekli Çalışma : | 12 sa / depo |
| Çalıştırma : | İpli |
| Çıkış : | 2 x AC (220 V) / 1 x DC (12 V) |
| Amper : | 10,4A |
| Sürekli Güç : | 2,5 kW / 3,12 kVA |
| Maksimum Güç : | |
| Jeneratör Tipi : | Monofaze |
| Silindir Hacmi : | 196 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Gücü : | 6,5 hp |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor : | Palmera / LT168F-1 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA350JE5 |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.