| Fiyat | : | 71.983,93 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 54.873,39 TL Kazancınız 17.110,55 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 55.970,86 TL |
| Ağırlık : | 85 kg |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 25 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Çalışma : | 8 sa / depo |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Çıkış : | 1 x AC (220 V) / 1 x DC (12 V) |
| Amper : | 12,2A |
| Sürekli Güç : | 4 kW / 5 kVA |
| Maks. Güç : | 5 kW / 6,25 kVA |
| Jeneratör Tipi : | Monofaze |
| Silindir Hacmi : | 420 cm³ |
| Motor Gücü : | 15 hp - 11,3 kW |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor : | Palmera / 190FD |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA220JK |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.