| Fiyat | : | 214.423,58 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 163.454,61 TL Kazancınız 50.968,96 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 166.723,70 TL |
| ATS Panel : | Var |
| Ağırlık : | 230 kg |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 34 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Çalışma : | 6 saat |
| Çalıştırma : | Marşlı |
| Çıkış : | 2xAC (220V) 1xDC (12V) |
| Amper : | 61,36A |
| Sürekli Güç : | 11 kW / 13,75 kVA |
| Maksimum Güç : | 12 kW / 15 kVA |
| Jeneratör Tipi : | Monofaze |
| Silindir Hacmi : | 997 cm³ |
| Motor Gücü : | 20 hp |
| Yakıt Tipi : | Dizel |
| Motor : | Palmera / KD292F |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA16000DJA |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.