| Fiyat | : | 217.539,89 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 165.830,84 TL Kazancınız 51.709,05 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 169.147,46 TL |
*Sessiz
*Alternatör bakır sargılıdır.
*Akü hediyelidir.
*201725 (PA-ATS-K) Otomatik Yük Transfer panosu ile uyumludur.
| ATS Panel : | Var |
| Ağırlık : | 232 kg |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 34 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Çalışma : | 6 sa / depo |
| Çalıştırma : | Marşlı |
| Çıkış : | 1xAC(380V) 1xAC(220V) 1XDC(12V) |
| Amper : | 20,53A |
| Sürekli Güç : | 11 kW / 13,75 kVA |
| Maksimum Güç : | 12 kW / 15 kVA |
| Jeneratör Tipi : | Trifaze |
| Silindir Hacmi : | 997 cm³ |
| Motor Gücü : | 20 hp |
| Yakıt Tipi : | Dizel |
| Motor : | Palmera / KD292F |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA16000DJ3A |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.