| Fiyat | : | 10.551,70 TL |
| İndirimli Fiyat (%20,6) | : | 8.378,48 TL Kazancınız 2.173,22 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 8.546,05 TL |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,50 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,6 lt |
| Silindir Hacmi : | 98 cm³ |
| Pompa Tipi : | Klepeli |
| Pompa Giriş / Çıkış Çapı : | 1,50" / 1,50" (38,1mm) |
| Motor Tipi : | Palmera / LT152F |
| Maksimum Debi / Yükseklik : | 200 lt / dk |
| Güç : | 3,0 hp / 2,3 kW |
| Emme Derinliği : | 7 m |
| Çalıştırma : | İpli |
| Basma Yüksekliği : | 30 mt |
| Ağırlık : | 12 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA15T |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.