| Fiyat | : | 48.613,01 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 37.057,60 TL Kazancınız 11.555,41 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 37.798,75 TL |
| Maks. Güç : | 8,3 kW / 10,37 kVA |
| Motor : | Palmera / LT192FB |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor Gücü : | 17 hp |
| Silindir Hacmi : | 459 cm³ |
| Jeneratör Tipi : | Monofaze |
| Sürekli Güç : | 8 kW / 10 kVA |
| Amper : | 32A |
| Çıkış : | 1 x AC (220 V) / 1 x DC (12 V) |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Sürekli Çalışma : | 7,5 sa / depo |
| Tekerlekler : | Var |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 25 lt |
| Ağırlık : | 89 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA11000JM5 |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.