| Fiyat | : | 52.859,52 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 40.294,97 TL Kazancınız 12.564,55 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 41.100,87 TL |
| Motor : | Palmera / LT192FB |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor Gücü : | 17 hp |
| Silindir Hacmi : | 459cm³ |
| Jeneratör Tipi : | Trifaze |
| Maksimum Güç : | 8,3 kW / 10,37 kVA |
| Sürekli Güç : | 8 kW / 10 kVA |
| Amper : | 32A |
| Çıkış : | 1 x AC (220 V) / 1 x DC (12 V) |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Sürekli Çalışma : | 7,5 sa / depo |
| Tekerlekler : | Var |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 25 lt |
| Ağırlık : | 89 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA11000JM3-5 |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.