| Fiyat | : | 99.754,56 TL |
| İndirimli Fiyat (%31,9) | : | 67.931,54 TL Kazancınız 31.823,02 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 69.290,17 TL |
-Alternatör bakır sargılıdır.
*Akü hediyelidir.
| ATS Panel : | |
| Ağırlık : | 158 kg |
| Voltmetre : | Var |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 12,5 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Çalışma : | 5- 6,5 sa / depo |
| Çalıştırma : | Marşlı |
| Çıkış : | 1x AC(220v)x 1AC(380v)+1DC (12V) |
| Amper : | 14,4A |
| Sürekli Güç : | 8 kW / 10 kVA |
| Maksimum Güç : | 8,8 kW / 11 kVa |
| Jeneratör Tipi : | Trifaze |
| Silindir Hacmi : | 667 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Gücü : | 16 hp |
| Yakıt Tipi : | Dizel |
| Motor : | Palmera / PA1100P |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA11000DJK5A3 |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.