| Fiyat | : | 98.112,96 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 74.791,30 TL Kazancınız 23.321,66 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 76.287,13 TL |
* Akü hediyelidir
Alternatör bakır sargılıdır
| Sürekli Güç : | 8 kW / 10 kVA |
| Voltmetre : | Var |
| Yakıt Tipi : | Dizel |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 12,5 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Maks. Çalışma Gücü : | 8,8 kW / 11 kVa |
| Sürekli Çalışma : | 5- 6,5 sa / depo |
| Silindir Hacmi : | 667 cm³ |
| Motor Gücü : | 16 hp |
| Motor : | Palmera / PA1100P |
| Jeneratör Tipi : | Trifaze |
| Çıkış : | 2 x AC (220 V) / 1 x DC (12 V) |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Amper : | 14,4A |
| Ağırlık : | 158 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA11000DJK3 |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.