| Fiyat | : | 186.144,67 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,9) | : | 132.438,15 TL Kazancınız 53.706,51 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 135.086,91 TL |
* Akü hediyelidir.
* Motor yağ soğutmalıdır.
Alternatör bakır sargılıdır
| Boyut : | 940 x 620 x 694 |
| Sürekli Güç : | 9,5 kW / 11,87 kVA |
| Yakıt Tipi : | Dizel |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 25 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Maks. Çalışma Gücü : | 10 kW / 12,5 kVA |
| Sürekli Çalışma : | 6 sa / depo |
| Silindir Hacmi : | 954 cm³ |
| Motor Gücü : | 20 hp |
| Motor : | Palmera / LT290F Çift Silindirli |
| Jeneratör Tipi : | Monofaze |
| Çıkış : | 2 x AC (220 V) 1 x DC (12 V) |
| Çalıştırma : | Marşlı |
| Amper : | 43,5A |
| Ağırlık : | 175 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPALT12E |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.