| Fiyat | : | 12.280,85 TL |
| İndirimli Fiyat (%21) | : | 9.707,03 TL Kazancınız 2.573,82 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 9.901,17 TL |
| Ağırlık : | 11,8 kg |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,90 lt |
| İlaçlama Depo Kapasitesi : | 25 lt |
| Sıvı Atış Mesafesi Maksimum : | 12,0 m |
| Sıvı Atış Mesafesi Minimum : | 1 m |
| Maksimum Basınç : | 25 Bar |
| Sıvı Atış Debisi : | 8-10 lt /dk |
| Silindir Hacmi : | 33,5 cm³ |
| Güç : | 1,0 hp / 0,75 Kw |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA-7684T |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.