| Fiyat | : | 138.573,16 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 105.633,40 TL Kazancınız 32.939,76 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 107.746,07 TL |
| Ağırlık : | 140 kg |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 25 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Çalışma : | 6 sa / depo |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Çıkış : | 1 X AC (220V / 380V) |
| Amper : | 53A |
| Sürekli Güç : | 11,2 kW / 14 kVA |
| Maksimum Güç : | 12,8 kW / 16 kVA |
| Jeneratör Tipi : | Trifaze |
| Silindir Hacmi : | 744cm³ |
| Motor Gücü : | 22 hp |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor : | Palmera / 22HP |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA16500JM3 |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.