| Fiyat | : | 145.301,40 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 110.763,20 TL Kazancınız 34.538,20 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 112.978,46 TL |
*Akü hediyelidir.
*Alternatör, Nuova Saccardo (NSM) İtalyan malıdır.
| Ağırlık : | 140 kg |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 25 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Çalışma : | 6 sa / depo |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Çıkış : | 2 X AC (220V) |
| Amper : | 53A |
| Sürekli Güç : | 11,2 kW / 14 kVA |
| Maksimum Güç : | 12,8 kW / 16 kVA |
| Jeneratör Tipi : | Monofaze |
| Silindir Hacmi : | 744cm³ |
| Motor Gücü : | 22 hp |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor : | Palmera / 22HP |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA16500JM |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.