| Fiyat | : | 133.287,43 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 101.605,38 TL Kazancınız 31.682,05 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 103.637,49 TL |
| Ağırlık : | 120 kg |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 25 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Çalışma : | 6 sa / depo |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Çıkış : | 1 X AC (220V / 380V) |
| Amper : | 50A |
| Sürekli Güç : | 10,8 kW / 13,5 kVA |
| Maksimum Güç : | 11,76 kW / 14,70 kVA |
| Jeneratör Tipi : | Trifaze |
| Silindir Hacmi : | 744cm³ |
| Motor Gücü : | 22 hp |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor : | Palmera / 22HP |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA15500JM3 |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.