| Fiyat | : | 10.939,27 TL |
| İndirimli Fiyat (%17,8) | : | 8.991,18 TL Kazancınız 1.948,09 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 9.171,00 TL |
| Ağırlık : | 10,5 kg |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,35 lt |
| İlaçlama Depo Kapasitesi : | 14 lt |
| Toz Atış Kapasitesi : | 3 m³ / dk Maksimum |
| Toz Atış Mesafesi Yatay : | 14 - 15 m |
| Hava Hızı : | 100 m/s Maksimum |
| Sıvı Atış Mesafesi Yatay : | 12 - 14 m |
| Sıvı Atış Debisi : | 0,50 - 3 lt / dk |
| Silindir Hacmi : | 41,5 cm³ |
| Güç : | 2,4 hp - 1,8 kW |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAPA-076Y14LT |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.