| Fiyat | : | 1.784,06 TL |
| İndirimli Fiyat (%20,6) | : | 1.416,67 TL Kazancınız 367,39 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 1.445,00 TL |
| Ağırlık : | 700 gr |
| Paket Adedi : | 12 |
| Tutma Sapı : | Alüminyum |
| Dal Tipi : | Sert-Kuru |
| Kesme Çapı : | 45 mm |
| Bıçak Tipi : | Anvil |
| Boy : | 75 cm |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAL45A |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.