| Fiyat | : | 14.494,87 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 11.048,58 TL Kazancınız 3.446,29 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 11.269,55 TL |
| Ağırlık : | 7,5 kg |
| Zincir Ölçüsü / Diş : | 3/8" - 91 / 20 |
| Makine Top. Uzn. : | |
| Kılavuz Uzunluğu : | 25 cm |
| Budama Aparat Ayarı : | Sabit |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Silindir Hacmi : | 26 cm³ |
| Güç : | 1 Hp / 0,70 kW |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAGZJ260N |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.