| Fiyat | : | 18.971,18 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,2) | : | 14.570,09 TL Kazancınız 4.401,09 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 14.861,49 TL |
| Ağırlık : | 11,8 kg |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 2,7 lt |
| Hava Hızı : | 120 m / sn |
| Hava Debisi : | 2196 m³/ saat |
| Silindir Hacmi : | 79,9 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Güç : | 5,65 hp -4,2 kW |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAEB995 |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.