| Fiyat | : | 15.102,72 TL |
| İndirimli Fiyat (%29,9) | : | 10.591,65 TL Kazancınız 4.511,06 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 10.803,48 TL |
| Ağırlık : | 12,5 kg |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 2,5 lt |
| Hava Hızı : | 120 m / sn |
| Hava Debisi : | 1620 m³ / saat |
| Silindir Hacmi : | 75,6 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Güç : | 5,0 hp / 3,7 kW |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERAEB985A |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.