| Fiyat | : | 9.512,93 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 7.251,37 TL Kazancınız 2.261,56 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 7.396,40 TL |
| Piston Çapı X Stroke : | 70,00 mm x 51,00 mm |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 3,6 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,6 lt |
| Silindir Hacmi : | 196 cm³ |
| Motor Tipi : | Çim biçme |
| Model : | Palmera / DV196 |
| Maksimum Devir : | 3600 dev / dk |
| Krank Uzunluğu : | 60,00 mm |
| Krank Tipi : | Kamalı - Dikey |
| Krank Çapı : | 22,00 mm |
| Hava Filtresi : | Kuru Tip |
| Güç : | 5,1 hp / 3,8 kW |
| Çalıştırma : | İpli |
| Ağırlık : | 13,5 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERADV196-L |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.