| Fiyat | : | 9.239,57 TL |
| İndirimli Fiyat (%26,6) | : | 6.779,33 TL Kazancınız 2.460,24 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 6.914,92 TL |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,75 lt |
| Tutma Kolu : | Bisiklet |
| Şaft Tipi : | Düz |
| Silindir Hacmi : | 25,4 cm³ |
| Kesim Aparatları : | Otomatik Misina Başlığı Tap' N Go Ø 105 mm, Ø2,00 mm Misina ile 3’lü bıçak Ø255 mm |
| Güç : | 1 Hp / 0,80 kW |
| Boru Çapı : | 26 mm |
| Ağırlık : | 5,8 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PALMERACG260B |
| Marka | Palmera |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.