| Fiyat | : | 23.180,93 TL |
| İndirimli Fiyat (%34,8) | : | 15.106,93 TL Kazancınız 8.074,00 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 15.409,07 TL |
| Zincir Tipi : | Yuvarlak |
| Zincir Adım : | 3/8" |
| Kanal Genişliği : | .063" - 1,6 mm |
| Eğe Ölçüsü : | 7/32" |
| Diş Sayısı : | 819 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON75DX100R |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.