| Fiyat | : | 1.152,17 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,2) | : | 826,80 TL Kazancınız 325,37 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 843,34 TL |
| Ayak Kalınlığı : | .058" - 1,5 mm |
| Zincir Tipi : | Köşeli |
| Zincir Adım : | .3/8" |
| Paket Adedi : | 50 |
| Eğe Ölçüsü : | 7/32" |
| Diş Sayısı : | 34 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON73LPX068E |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.