| Fiyat | : | 7.982,11 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,2) | : | 5.730,93 TL Kazancınız 2.251,19 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 5.845,55 TL |
* 2 farklı ölçüde bileme taşı fiyata dahildir.
- Hafif, pratik ve dayanıklı
- Amatör kullanıcılar ve küçük atölyeler için ideal
| Zincir Adım : | .1/4"-.404" / 1.1 - 2.0 mm |
| Paket Adedi : | 1 |
| Güç : | 85 W |
| Gerilim : | 220 V |
| Frekans : | 50 Hz |
| Ağırlık : | 2,7 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON590181 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.