| Fiyat | : | 28.651,32 TL |
| İndirimli Fiyat (%31) | : | 19.780,37 TL Kazancınız 8.870,95 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 20.175,98 TL |
| Zincir Adım : | .1/4"-.404" / 1.1 - 2.0 mm |
| Paket Adedi : | 1 |
| Güç : | 214 W |
| Gerilim : | 220 V |
| Frekans : | 50 Hz |
| Ağırlık : | 6 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON520-230 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.