| Fiyat | : | 850,69 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,2) | : | 610,77 TL Kazancınız 239,93 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 622,99 TL |
| Ayak Kalınlığı : | .050"- 1,3 mm |
| Zincir Tipi : | Yuvarlak |
| Zincir Adım : | .1/4" |
| Paket Adedi : | 100 |
| Eğe Ölçüsü : | 5/32" |
| Diş Sayısı : | 29 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON25AP058E |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.